Get Adobe Flash player
Home TRUCK TRIAL

TRUCK TRIAL

Rallye Trial Bohemia

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Image O víkendu 28. a 30.května proběhne v prostoru u obce MÁLKOV na Chomutovsku oficiální závod Rallye trial Bohemia. Lidé, kteří pravidelně navštěvují závody upravených nákladních vozů jezdících v terénu, mohou tentokrát zhlédnout závod podobný Rally Paříž – Dakar. Poprvé se totiž uskuteční rychlostní závody nejen truck vozů.

Celý článek...

Velká cena Mohelnice

Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 

Image Již poněkolikáté si Vás dovolujeme pozvat na MOTO víkend plný adrenalinu a vzrušujících zážitků, na Velkou cenu Mohelnice, která se uskuteční ve dnech 22. - 23. května 2010 v areálu mohelnických lomů u Mohelnice.

Celý článek...

Do ČR se po pěti letech vrací Mistrovství Evropy v Truck Trialu

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Image Evropská trucktrialová špička se o víkendu 13. a 14. 6. 2009 utká s vynikajícími domácími posádkami. Na závodiště Vřesinská strž v Ostravě dorazí v rámci závodu Europa Truck Trial 2009 pětačtyřicet borců ze šesti zemí, kteří poměří síly se šesti posádkami z Moravy a Čech.

Celý článek...

SETKÁNÍ MISTRŮ TRIALU

Hodnocení uživatelů: / 11
NejhoršíNejlepší 

Image Společnost Libor Václavík – LIBROS společně s promotérem společností AGENAS Team Czech Republic a SHOCK ENERGY DRINK si Vás dovolují co nejsrdečněji pozvat na SETKÁNÍ MISTRŮ TRIALU , závod seriálu off road trial 4x4 SHOCK CUP 2008 a Tatra Truck Trial , 20. – 21. září 2008 , v areálu závodiště Vřesinská strž – Ostrava - Poruba

Celý článek...

Truck Trial World Cup Mohelnice 2008

Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 

Image Sípající a kouřící mnohatunové kolosy o dvou a více nápravách balancující želví rychlostí na hranici fyzikálních zákonů, řev silných motorů, více než deset tisíc nadšených diváků potících se na horkém slunci, takový byl nultý roční světového poháru truck trialu v Mohelnickém lomu o předposledním květnovém víkendu.

Celý článek...

Do Mohelnice poprvé na Truck Trial World Cup

Hodnocení uživatelů: / 10
NejhoršíNejlepší 

Image V Mohelnici u Olomouce, se o víkendu 24. a 25. května, uskuteční historicky první závod Světového poháru v trucktrialu „Truck Trial World Cup“. Závodníci poměří své síly ve dvou desítkách sekcí, které budou obsahovat extrémní terény, prudká stoupání i vodní příkopy.

Celý článek...

Těšíme se do Milovic

Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 

Image Tak tahle čtyři slůvka slyším v poslední době několikrát za den a mám z toho velkou radost. Všichni, kdo závody připravují, jsou nastartovaní, přestože nás čeká sezóna v rozměrech, jaké tu ještě nebyly. Všechny posádky dolaďují a vylepšují, nové posádky ještě dostavují.

Celý článek...

Druhý závod trucktrialové sezóny – Písek

Hodnocení uživatelů: / 14
NejhoršíNejlepší 

Image Druhým závodem sezóny se stal jihočeský Písek. Vůbec poprvé se nám podařilo zavítat do tohoto kraje, kde tyto závody měly premiéru. Závod pomohlo uspořádat sdružení osob, které mají v majetku bývalý vojenský prostor, který je v současné době využíván převážně pro offroady.

Celý článek...

Další trucktrialový závod

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Image Generální partner ČSAD Logistik a.s. a pořadatel společnost Libor Václavík – LIBROS společně s mistry Evropy off road trial 2006 Romanem a Petrem Stanovským , dalšími partnery a pod záštitou primátora Statutárního města Ostravy p. Ing. Petra Kajnara si Vás dovolují co nejsrdečněji pozvat na otevřené Mistrovství ČR off road trial . Součástí M ČR je Pohár off road klubu Krnov , vložený Trial PNEUWOLF , Pohár Motor und Sport Insider / Rakousko / a TATRA TRUCK TRIAL SHOW.

Celý článek...

Více článků...