Get Adobe Flash player
Home ENDURO, CROSS COUNTRY

ENDURO, CROSS COUNTRY

GAS GAS pro Dakar

Hodnocení uživatelů: / 19
NejhoršíNejlepší 

Image Dnes přináším novinku především pro milovníky pouště a dálkových rally, španělská firma GAS GAS připravila pro letošní rok "velkého" čtyřtakta GAS GAS 515 cc, ihned po uvedení nizozemský specialista pro výrobu kitů firma Pharaon bike začala vyvíjet pouštní verzi hispánské novinky. Model bude mít označení DESERT a jistě se bude prohánět po jihoamerickém kontinentu kde se příští "DAKAR" pojede.

Celý článek...

První závod série Czech Enduro Championship

Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 

Image V sobotu a neděli 14. – 15. dubna, o tomto víkendu se uskutečnil nedaleko za českými hranicemi, v sousedním Polsku poblíž měst Zlotoryja a Nowy Kosciol první závod ze série Czech Enduro Championship – Computer system. Tentokrát se pořádající Vojenský Offroad klub, ani agentura CPA nemuseli obávat sněhových přeháněk nebo padlých stromů a tak jim zbylo více síly na zorganizování tohoto závodu.

Celý článek...

Cross country dvojic má první vítěze

Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 

Image Předposlední březnový víkend se v Offroad areálu Podbořanech uskutečnila velkolepá show. Více než dvě tisícovky diváků zde měly možnost shlédnout českou špičku motocyklového Enduro sportu. Mezi jinými zde nechyběli ani Bohuš Poslední, Josef Šíp, Karel Scheder nebo Michal Rudolf a spousta dalších. Na perfektně připravené trati tak dali po dlouhé zimní přestávce zabrat jezdci všech věkových kategorií.

Celý článek...

Česká Promoterská Agentura, o.s. vstupuje do českého Endura...

Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 
Image

Rozhodnutím Výkonného výboru Svazu Endura ze dne 22.11.2006 se Česká Promoterská Agentura, o.s. stala oficiálním promotérem Mezinárodního mistrovství a přeboru České republiky v motocyklových soutěžích Enduro a CrossCountry - vytrvalostních závodů dvoučlenných družstev. Oba tyto seriály se budou konat pod názvem Czech Enduro Championship (CEC) .

Celý článek...

Maxton Enduro Sprint 2004...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Celý článekVážení přátelé, příznivci... / Dovoluji si Vás jménem sportovního klubu KB Motorsport a společnosti www.offroadpark.cz, s.r.o. pozvat na první ročník volného závodu Enduro – MAXTON Enduro Sprint 2004. Tato akce se bude konat ve dnech 9.-10.10. ve sportovním areálu v Dobřanech u Plzně pod záštitou Hejtmana Plzeňského kraje a za podpory našich vážených partnerů. Jedná se o volnou enduro soutěž, kdy je pro Vás připravena jedna RZ v areálu Šlovického vrchu v délce cca 8km a měřený „přejezd“ v délce cca 30km v okolí Dobřan. Okruh včetně RZ se pojede každý den 3-4 krát.

Celý článek...

Maxton Adventure Cup 2004 / Konečné výsledky JUNIOR

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Dakar.cz / S malým spožděním přinášíme konečné výsledky Junior Maxton Adventure Cupu 2004. Při pohledu na ně Vás možná překvapí jak rozsáhlé bylo startovní pole prvního ročníku. Pro rok 2005 se již chystá dalších dvanáct samostatných závodů. Podle všeho dojde i k některým změnám, které mají za cíl ještě více zajistit bezpečnost mladých jezdců. Máte se na co těšit... Výsledky v článku...

Celý článek...

MČR Maxton Adventure CUP 2004 / KONEČNÉ VÝSLEDKY...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Dakar.cz Všichni sledujeme výsledky, jezdci, doprovody i většina zasvěcených kolem prati. Držíme palce každý tomu svému, tím pádem favoritů je hodně... a jak to opravdu dopadlo??? Porovnejte si Vaše počítání s výsledky na Dakar.cz. Výsledky z neděle jsou zde, chvíli nám ještě potrvají Junioři ... vydržte ... Konečné výsledky "Velkých kluků" ... již ZDE...

Celý článek...

Dobré zprávy pro jezdce, blíží se závod v Dobřanech, Junioři získají bonus...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Celý článekDakar.cz / Mšeno u Mělníka se stalo dějištěm posledních dílů seriálu MČR Maxton Adventure Cupu 2004. Podle očekávání na startu chyběli někteří jezdci kteří v těchto dnech odjíždí na motocyklovou olympiádu Šestidenní, která se pojede v Polsku od 13. do 18. září 2004. Nicméně ve startovním poli nechyběli všichni, kteří měli co říci do závěrečných pořadí.

Celý článek...

Průběžné výsledky / MČR Maxton Adventure Cup 2004...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Dakar.cz / Maxton Adventure Cup 2004 se blíží do finále, jistě jste všichni zvědaví jak to vypadá s výsledky. Připravili jsme pro Vás nahlédnutí do výsledkových listin pro zvýšení motivace. Pokud se Vám nebude něco zdát můžete nám dát vědět na náš mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Celý článek...

Více článků...