Get Adobe Flash player
Home ENDURO, CROSS COUNTRY Maxton Adventure Cup 2004 Maxton Enduro Sprint 2004...

Maxton Enduro Sprint 2004...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Celý článekVážení přátelé, příznivci... / Dovoluji si Vás jménem sportovního klubu KB Motorsport a společnosti www.offroadpark.cz, s.r.o. pozvat na první ročník volného závodu Enduro – MAXTON Enduro Sprint 2004. Tato akce se bude konat ve dnech 9.-10.10. ve sportovním areálu v Dobřanech u Plzně pod záštitou Hejtmana Plzeňského kraje a za podpory našich vážených partnerů. Jedná se o volnou enduro soutěž, kdy je pro Vás připravena jedna RZ v areálu Šlovického vrchu v délce cca 8km a měřený „přejezd“ v délce cca 30km v okolí Dobřan. Okruh včetně RZ se pojede každý den 3-4 krát.

Fotogalerie / Rozcestník jednotlivých galerií

Vzhledem k tomu, že se celý závod bude odehrávat v uzavřeném okruhu, tak se jezdec nemusí prokazovat ani platným ŘP ani TP jeho motocyklu. Každý soutěžní den bude vyhodnocován samostatně v kategoriích „ProfiA“, „ProfiB“, „Amatér“ a podle počtu startujících dále do kubatur do 250 ccm, do 450ccm a nad 450ccm. Vklad jezdce činí 450,-Kč/den. Pro juniory máme připraven okruh vlastní RZ kde si změří sily ve vytrvalostním závodě jednotlivců na 50min za startovné 49,- Kč, dotované Českomoravskou federaci motoristických sportů a sportovní redakcí Dakar.cz. Přihlášky zasílejte na e-mail : (PŘIHLÁŠKY ZDE!). info : tel.: 776011975, 777 203370.

Fotogalerie / Rozcestník jednotlivých galerií

Připravili jsme pro Vás nádherný "přejezd", který vede širokým okolím. Budete překonávat množství zajímavých překážek - pole, louky, silnice, žel. přejezd, lanovou lávku přes řeku... :-) Nicméně, celý přejezd je koncipován tak, aby jste ho bez větších problémů zvládli všichni. Po celou dobu bude na Vás dohlížet 18 pořadatelů. Zajistí Vám plynulé projetí všech úseků, popřípadě budou hlídat jednotlivá křížení silnic - 4. stanoviště. Přejezd protíná samozřejmě i lesy a okolní přírodu. Rád bych Vás, všechny účastníky závodu, poprosil o naprosté dodržování pokynů pořadatelů. Díky dobrým lidem na příslušných úřadech, jsme mohli pro Vás připravit tento nádherný závod. Musíme ovšem všichni dodržovat určitá pravidla. Pokud vše proběhne v naprostém pořádku, můžeme se všichni těšit na další pokračování tohoto závodu. Představím Vám odpovědnou osobu za "přejezd". Manager dopravy pan Ing. Tomáš Skála. Bude dohlížet na to, aby jste všichni mohli bezpečně proklouznout po celém "okruhu".

Pojeďte s námi na Dakar ... Expedie 2005

(Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2003) (Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2004) (Videa z Telefonica - Dakar 2003) Hlavním partnerem portálu Dakar.cz je internetový obchodní dům Hocker

Zippo zapalovače klasika on-line Karnevalové kostýmy a masky pro karneval | Svítidla a osvětlení