Get Adobe Flash player
Home DAKAR 2008

Rallye Lisaboa-Dakar 2008

Poslední ohlédnutí...?

Hodnocení uživatelů: / 16
NejhoršíNejlepší 

Image Vždy, když publikuji jakoukoliv smutnou zprávu, je mi samému divně od žaludku. V uplynulých letech to byly především zprávy o nehodách či dokonce smrtích přímých účastníků. Letos sice nikdo o život nepřišel, nikdo se nezranil, přesto poslední články ve mně nezanechávají lepší pocit. Je mi smutno, když Vám musím přinášet takovéto zprávy a chtěl bych tímto článkem udělat tečku za zrušením Rallye Dakar.

Celý článek...

Další plány

Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 

Image Balázs Szalay, jako šéf týmu Szalay Dakar Team a zároveň představitel organizátora Dakaru A.S.O. pro střední a východní Evropu, 5.ledna na mimořádné tiskové konferenci informoval o definitivně zrušené rallye Dakar 2008.

Celý článek...

DAKAR 2008 je mrtev, ale OffROADSPORT Dakar tým žije!

Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 

Image Náš tým se dnes vrátil zpět z Lisabonu a pomalu, ale neradi se smiřujeme s tvrdou realitou, která je před námi. Přijde nám zbytečné, nyní svolávat tiskovou konferenci, kde bychom si tak maximálně řekli z očí do očí, jak nás vzniklá situace mrzí, že měsíce příprav byly k ničemu, ale to by asi bylo vše, co bychom si k této smutné události mohli sdělit.

Celý článek...

Fenomén se hroutí

Hodnocení uživatelů: / 18
NejhoršíNejlepší 

Image Sál v kulturním centru v Lisabonu je naplněn k prasknutí. Každý z několika tisíc lidí, kteří sedí i v uličkách a na schodech, nějak souvisí s nejtěžším a nejslavnějším závodem světa. Skupinky Japonců, Němců, Angličanů, Turků, Číňanů - a pochopitelně i nemalá skupina Čechů a Slováků.

Celý článek...

Dakar 2008 zrušen. A co dál?

Hodnocení uživatelů: / 31
NejhoršíNejlepší 

Image Pro dakarského fanouška, který se celý rok těší, kterak bude u televize a internetu hltat jakékoli zprávy o vývoji závodu u svých oblíbenců, nastala tragédie. Nejočekávanější ročník s největší jezdeckou účastí a nejslibnějším závodním polem byl den před startem zrušen. Nastává ticho, prázdnota.

Celý článek...

A.S.O. ruší ročník Rallye Dakar 2008

Hodnocení uživatelů: / 18
NejhoršíNejlepší 

Image Po různých rozhovorech s francouzskou vládou – obzvlášť s ministrem zahraničí – a vzhledem k jeho naléhavým doporučením, se organizátoři Rallye Dakar rozhodli, zrušit ročník 2008, který se měl jet od 5. do 20. ledna mezi Lisabonem a hlavním městem Senegalu.

Celý článek...

Vladimir Chagin: „Nastejno s Lopraisem“

Hodnocení uživatelů: / 14
NejhoršíNejlepší 

Image Především nechci udělat ty samé chyby jako v loňském roce (Vladimír Chagin musel ukončit Dakar poté, co v páté etapě z Quarzazat do Tan Tan rozbil svůj stroj), ale teď jsem klidný. Dělat chyby, dostat se do svízelné situace, to všechno jsou momenty, které někdy zažije každý sportovec. Je třeba z toho poté vyvodit ty správné důsledky…

Celý článek...

Více článků...