Get Adobe Flash player
Home OFF ROAD

OFF ROAD

Řádná prověrka ve Francii...!!!

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 
Celý článekFrancie má také svůj náročný 24 hodinový maratón, který se zde jezdí pod názvem 24 heures 4x4 de France! Mitsubishi OFFROADSPORT CZ team tam minulý čtvrtek odjel na další náročný test svého vozu Mitsubishi Pajero Di-D.

Celý článek...

OffROAD Maraton Krupina – 21.8.2004

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Celý článek V sobotu 21.8. se v na středním Slovensku ve městě Krupina uskutečnil pátý díl seriálu vytrvalostních závodů aut, motorek a čtyřkolek OffROAD Maraton. Na zajímavě položené trati s množstvím strmých výjezdů a sjezdů a několika divácky atraktivními místy, kde trať křižovaly brody a lesní cesty. Dopolední Gauloises offroad maraton motocyklů a čtyřkolek odstartoval odstartoval před devátou hodinou ranní sám primátor města a jezdci se vydali vstříc tříhodinové bitvě.

Celý článek...

Land Rover OffROAD Maraton – Považany 26.6.2004

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Před námi je již čtvrtý závod seriálu OffROAD Maraton. Poprvé v této sezóně závodníci zavítají do sousedního Slovenska, konkrétně do Považan u Nového Města n. Váhom. 2nd Gauloises OffROAD Maraton odstartuje v sobotu 26.června v 8:30 tří hodinovkou v kategoriích Moto, Quad a přesně v poledne odstartují svůj šestihodinový závod automobilové speciály v kategoriích do a nad dva litry. Hlavním patronem závodu je dovozce vozů Land Rover na Slovensko.

Celý článek...

24 Hours 2004 - Favorité nezklamali

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Svátek všech ofrouďáků je úspěšně za námi, skóre dvou největších rivalů je vyrovnáno. Jindy klidné městečko Dobřany u Plzně bylo předposlední květnový víkend doslova metropolí pro každého motoristu. Zaparkované vozy podél příjezdových silnic tvořili i několikakilometrové řady, naštěstí byli diváci ukáznění a tak nevznikal zbytečný chaos. To platilo i o areálu.

Celý článek...

Red Bull OffROAD 24hours - Dobřany 2004

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 
Celý článekVe dnech od 20. do 23. května pořádá v Dobřanech u Plzně 24hours agency ve spolupráci s Toyotou Motor Czech již sedmý ročník slavného vytrvalostního závodu terénních vozů, motorek a čtyřkolek RedBull OffROAD 24hours 2004. Závod je započítáván do oficiálního Mistrovství ČR pod záštitou ČMFMS.

Celý článek...

Deštivý 5.ročník závodu „Javornický Off Road – Zálesí 2003“

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Celý článek (Tisková zpráva) V sobotu a v neděli 13. a 14.září 2003 se uskutečnil již 5.ročník závodu Javornický Off Road – Zálesí 2003. Na startu závodu se sešlo celkem 13 posádek. Po zahájení závodu a slavnostním startu na náměstí v Javorníku se posádky se svými vozy přesunuly na závodiště do malebné vesničky Zálesí. V sobotu nepřálo závodícím posádkám počasí.

Celý článek...

Javornický Off Road - Zálesí 2003 / On line...

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Javorník/Dakar.cz Spolek příznicvů Off Road Javorník uspořádal tento víkend již pátý ročník oblíbeného závodu majitelů terénních vozů. Na slavnostní start ve městě Javorník se postavilo celkem 15 posádek z celé České republiky. Redakce Dakar.cz přijala pozvání změřit své dovednosti s ostřílenými borci. A tak se na pod obloukem objevil i redakční vůz Jeep Cherokee.

Celý článek...

Rallye Optic 2000 Tunis - momenty ze závodu

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Celý článek El Borma / Liberec Po absolvování přejímek se na start prologu ve francouzských docích v Seyne-Sur-Mer postavilo 211 závodníků , aby zahájili letošní 22.ročník Rallye Internacional de Tunisie. Výsledky tohoto prologu rozhodovali o startovním pořadí do první etapy v Tunisu. Krásné počasí přilákalo na dvoukilometrovou trať mnoho diváků, na které čekala velká překvapení. V kategorii automobilů to bylo vítězství mladého Giniela de Villierse (Nissan Pickup) a jasné vítězství Francouze Pascala Rochereaua (čtyřkolový speciál Polaris), který za sebou zanechal všechny jasné dvoukolové favority.

Celý článek...

Rallye Optic 2000 Tunis

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Dnešním dnem odstartoval technickými a administarčními přejímkami 22.ročník Rallye Optic 2000 Tunis. Po italské "Baje" je to již druhý závod světového poháru Cross Country rallye, ve kterém mezi sebou soupeří o nejlepší umístění světová špička automobilových a motocyklových závodníků. Hlavním organizátorem je již patnáctým rokem N.P.O - Cyril Neveu a Jean Christophe Pelletier. Jejich zkušenosti a dlouholeté partnerství s hlavním sponzorem francouzkou společností OPTIC dávají této rallye osobitý ráz a řadí ji spolu s rallye ORPI Maroco hned na druhé místo za nejtěžší rallye světa Paříž - Dakar.

Celý článek...

Více článků...