Get Adobe Flash player
Home OFF ROAD Off Road Řádná prověrka ve Francii...!!!

Řádná prověrka ve Francii...!!!

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Celý článekFrancie má také svůj náročný 24 hodinový maratón, který se zde jezdí pod názvem 24 heures 4x4 de France! Mitsubishi OFFROADSPORT CZ team tam minulý čtvrtek odjel na další náročný test svého vozu Mitsubishi Pajero Di-D.

Fotogalerie DAKAR 2006

Po loňské úspěšné premiéře na rychlé a náročné trati u městečka Chevannes pod Paříží, kdy oba vozy Suzuki Jimny dojeli mezi 108 vozy do cíle, se letos pokusí naše trojice minimálně o zopokování svého nejlepšího umístění, tedy probojovat se mezi prvních pět.

Fotogalerie DAKAR 2006

Zatímco Mirek Zapletal s Dušanem Randýskem se po kolizi se svodidly potýkali s dalšími technickými problémy a nakonec obsadili 17.místo v absolutním pořadí, Míla Janáček se Zdeňkem Pořízkem zajeli bezchybnou jízdu a skončili na 5.místě v absolutní klasifikaci a vyhráli s osmdesátikoňovou třináctistovkou ve voze Suzuki Jimny třídu terénních vozů do tří litrů. Loni se před startem spustil prudký déšť, ale co bude letos, to je ve hvězdách. Víme jen to, že tým bude na tomto náročném závodě zkoušet letos nový vůz a v něm zcela přepracovanou převodovku. V kokpitu Pajera se postupně v roli jezdců představí Mirek Zapletal, Zdeněk Pořízek a Míla Janáček. Zde i v Portugalsku se jezdí bez spolujezdců a tak je vše po dobu tří hodin než se vystřídá pouze na řidiči. Věřme tedy, že technika vydrží a pověstný „lidský faktor“ nezklame! Po víkendu vás budeme neprodleně informovat o tom jak to dopadlo. Podrobnější zprávy a on-line výsledky můžete sledovat na www.24heures4x4.fr. Naše posádka bude mít po loňském úspěchu startovní číslo 5. Nicméně postavení na startu určí až tréninkové časy ze sobotního dopoledne.

Fotogalerie DAKAR 2006

Honza Percl, www.offroadsport.cz Foto: archiv týmu

Naše aktivity jsou rozsáhlé...

(Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2003) (Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2004) (Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2005) (Videa z Telefonica - Dakar 2003) Hlavním partnerem portálu Dakar.cz je internetový obchodní dům Hocker

Kuchyňské dózy On-Line...

Zippo zapalovače klasika on-line Karnevalové kostýmy a masky pro karneval | Svítidla a osvětlení