Get Adobe Flash player
Home ENDURO, CROSS COUNTRY Maxton Adventure Cup 2004 Milovicích jezdci ukázali, že opravdu UMÍ... Maxton Adventure Cup 2004

Milovicích jezdci ukázali, že opravdu UMÍ... Maxton Adventure Cup 2004

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Celý článekMČR Maxton Adventure Cup 2004 / Páteční slavnostní zahájení Motoristické mega show proběhlo za účasti truck trialových kolosů a speciálů. Milovické závodiště se pak od ranních sobotních hodin stává Babylonem motoristického sportu. Přístupová cesta se na nějakou dobu téměř neprodyšně ucpala najíždějícími závodníky, jejich doprovody a hlavně pak diváky. Na start třetího závodu Junior Adventure Cupu 2004 to však nemělo nejmenší vliv. Na start přivádí mladé jezdce legenda motocyklových tratí Lubomír Vojkůvka.

Fotogalerie / Rozcestník jednotlivých galerií

Počasí bylo příznivé pro jezdce i diváky, kterých se podle odhadů sešlo v areálu rozhodně více než šest tisíc. Za poslední roky nevídaná divácká účast. A nejen to na startu MČR Maxton Adventure Cup 2004 se v Milovicích postavilo na 600 jezdců. Navíc velmi potěšující bylo, že většina i z „Velkých kluků“ ocenila nejen nejlepší parťáky při vyhlášení výsledků, ale podpořili potleskem i velké nadšení a sportovní srdce juniorů. Pořadatelé se nechali slyšet, že jezdci vyslyšeli jejich přání a vzorově nastoupili na start s výrazně označenými tabulkami s čísly. Snad i proto byly výsledky zcela ukázkově velmi brzo, bez zbytečných průtahů a připomínek.

Fotogalerie / Rozcestník jednotlivých galerií

Kladem celého víkendu bylo i to, že se nestal žádný velký úraz. Jezdci si spíše „vychutnali“ kombinaci technické a rychlé trati. Některé hlasy si sice neodpustily poznámky na místy ucpanou trať, ale to je podle všeho záležitost, kterou již ani pořadatelé nemohli ovlivnit, protože z důvodů bezpečnosti jezdců nemohli technicky zajistit větší koridor tratě z důvodu „odpadu“ po vojácích.

Fotogalerie / Rozcestník jednotlivých galerií

Po oba dny jednoznačně vyhrál sport, někdy možná více okořeněný adrenalinem než bylo nutné (viz tatínci v juniorech). Za pozornost stojí nepatřičné vystupování jezdce či doprovodu s číslem 840, ale to snad nestojí ani za komentář, domnívám se, že jízda bez jezdeckých bot, přilby a agresivní chování na osobu ředitele závodu se prostě nehodí… po kom by se asi tak svezl případný úraz??? No coment! Video kazetu ze závodu si můžete objednat zde. Zašleme ve formátu VHS či DVD, cena 300,- Kč, cca 30 minut, naleznete na ní sestřih Juniorů i MČR Maxton Adventure Cup 2004, budou k mání i na dalších závodech... mail pro: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript mail pro: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript mail pro: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript mail pro: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript A výsledky: (Výsledkový servis) (Více ze závodu…) (Více za závodu…)

(Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2003) (Videa z Telefonica - Dakar 2003) Hlavním partnerem portálu Dakar.cz je internetový obchodní dům Hocker

Zippo zapalovače klasika on-line Karnevalové kostýmy a masky pro karneval | Svítidla a osvětlení