Get Adobe Flash player
Home ENDURO, CROSS COUNTRY Holba Adventure Cup 2003 Holba Dobřany u Plzně 6. 9. 2003 / Zpráva z týmu Motosport Adámek...

Holba Dobřany u Plzně 6. 9. 2003 / Zpráva z týmu Motosport Adámek...

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Dobřany (Enduro tým - Motosport Adámek) / V sobotu 6. 9. 2003 se jel v Dobřanech u Plzně další závod populárního Holba Adventere Cupu. Za náš tým startovali osvědčené dvojice Tomáš Císař s Robertem Šípem a Tomáš Krejčí s Tomášem Coubalem. Naši podali výborný výkon. Skvěle odstartoval Robert Šíp vedl celé startovní pole až do prvního střídání po třech kolech, tam se před naše kluky dostal Martin Macek který tento závod nestřídal. Toto pořadí se ustálilo až do cíle a tak Robert dojel po dvou a půl hodinách v oblacích prachu s nepatrnou ztrátou 12 ti sekund na druhém místě. Změna v kubatuře se velmi příznivě podepsala na výkonu Tomáše Krejčího, ten přeskočil do 250 4T na speciál TM. Při své premiéře a při prvním svezení se na čtyřtaktu zajel velmi dobře, byla vidět dlouho očekávaná chuť do závodění což je příslibem.

Fotogalerie O pády nebylo nouze, ale tentokrát se závod obešel bez větších úrazů, a to je fajn...

Tomáš Coubal se po startu z poloviny startovního pole prodíral stále dopředu, avšak díky prachu to moc nešlo.Avšak úsilí obou se vyplatilo a tak 8.místo je letos nejlepší umístnění této dvojice. Z 86 ti hodnocených dvojic (profi) v letošním seriálu jsou na výborném 3. místě náš Tomáš Císař (KTM) s hostujícím Robertem Šípem z KTM.CZ a další náš jezdec Tomáš Krejčí (TM) s Tomášem Coubalem (TM) z KBS UAMK na velmi dobrém 13.místě. Skvěle se osvědčila spolupráce s Top Racingem Lubomíra Vojkůvky s mechanikem Jirkou Stloukalem, ti se postarali o výborné technické zázemí a skvělou atmosféru.

Fotogalerie Trať byla prašná, rychlá a podle vyjádření jezdců těžká...

Dalším závodem na kterém náš tým startuje je MMČR Cross Country ve Mšeně 13. - 14. 9. 2003 za přítomnosti televizních kamer… Text: Z. Krejčí Foto: Dakar.cz / fotogalerie z Dobřan

(Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2003) (Videa z Telefonica - Dakar 2003) Hlavním partnerem portálu Dakar.cz je internetový obchodní dům Hocker Zippo zapalovače klasika on-line Karnevalové kostýmy a masky pro karneval | Svítidla a osvětlení