Get Adobe Flash player
Home DAKAR 2011 Zapletal a Ouředníček – návrat do kokpitu Mitsubishi L200

Zapletal a Ouředníček – návrat do kokpitu Mitsubishi L200

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Image Sotva se Mirek Zapletal s Tomášem Ouředníčkem vrátili z prvního podniku světového šampionátu FIA z Italian Baja, opět vyráží vstříc novým dobrodružstvím. Premierově se vydávají na Abu Dhabi Desert Challenge, kde po více jak 15ti měsících usednou zpět do kokpitu Mitsubishi L200, ve kterém těžce havarovali na Dakaru 2010. Nyní je L200 opět ve skvělém stavu, díky zlatým ručičkám mechaniků z dřevohostických dílen.

Dnes (30.3.2011) v 13:00 odletěl Mirek Zapletal spolu s Tomášem Ouředníčkem a dvěmi mechaniky do pískem zavatého Abu Dhabi. Jeden z nejprestižnějších podniků světového šampionátu FIA, Abu Dhabi Desert Challenge odstartují zítra administrativní přejímky na závodním okruhu Yas Marina Curciut.

Startovní listina ADDC je doslova napěchována tím nejlepším. Do tohoto pouštního podniku je přihlášeno 38 automobilových posádek. Kromě Mirka Zapletala a Tomáše Ouředníčka, jejichž Mitsubishi L200 bylo příděleno startovní číslo 224, se zde objeví i další česká posádka, Jiří Janeček s Evou Vykydalovou v Toyotě LC 120.

Organizátoři soutěže se domluvili s televizní stanicí Eurosport na spolupráci. Záběry a komentáře z průběhu Abu Dhabi Desert Challenge budou přenášeny do více než 123 milionů domácností v 59 zemích. Mezi nimi můžete být i vy, pokud budete od 2. 4. do 8. 4. sledovat stanici Eurosport i v českém znění.

offroadsport