Get Adobe Flash player
Home DAKAR 2009 MS RALLYTRUCK to dokázal

MS RALLYTRUCK to dokázal

Hodnocení uživatelů: / 10
NejhoršíNejlepší 

Image Číslo 520 žije a je i nadále v závodu Marek Spáčil, Zdeněk Kubeša a Jarda Lamač dnes dokázali nemožné a dovedli zelenou lízu úspěšně do finále na krásném 23 místě. V celkovém pořadí

Zůstavají na předních místech (5) a drží se světové špičky. Tým se ze včerejší etapou musel porvat a smířit se se skutečností, že pojedou celou RZ na přední náhon, na dnešní etapě to bylo přesně naopak . Měli zprovozněný zadní náhon a předek zapínali pouze v nejnutnějších případech, kde hrozila krize a uvíznutí v těžkém terénu .

Marek Spáčil a jeho tým dokazují , že jsou skvěle připraveným týmem a takové drobnosti je nemohou zastavit. MS RALLYTRUCk tým je doposavad nejúspěšnější ze všech českých týmů a dokonce se probojovali i před Loprais tým, který byl horkým favoritem celé soutěže DAKAR 2009.

Jeslti se jim podaří do zítřejší etapy , která je považována za nejtěžší v závodě, opravit závadu na ložisku v nápravě, mohli by ještě zaútočit na lepší pozice. Zítřejší etapa bude náročná jak pro piloty tak pro navigátory. Dojezd desáté etapy je ve stejném místě jako start coz si chválí doprovodne vozy, ktere se nemusi přemistovat do dalšiho bivaku.

Zuzanka Pršalová