Get Adobe Flash player
Home

Co se děje na dílně Czech Dakar Teamu?

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Image Tak toto je často kladená otázka, všech našich fanoušků a příznivců. Je pravda, že si jisté podrobnosti chceme zatím nechat pro sebe a jak se říká „pod pokličkou“, ale i tak se s vámi rádi alespoň o něco málo podělíme.

Není žádným tajemstvím, že naše Tatry jsou už druhým rokem ustájeny v Bruntále u Martina Kolomého. Určitě si vzpomínate, nebo na našem webu ve fotogalerii najdete fotku, jak Markova Tatra vypadala po příjezdu z Dakaru. Pomačkaná Miss Dakar, nepotřebuje upravit jen vrásky a udělat nový facelift, ale taky vyladit nějaké technické detaily a vylepšení.

Denně se v Bruntále schází naši mechanici Radim se Zdenkem a nejlepší elektrikář široko daleko Jirka. Na Tatře a jejich nových technických parametrech se se svými nápady, konstrukcí a supervizí podílí Marek společně s ředitel konstrukce Radkem Smolkou.

Markova Tatra je na šroubek rozmontovaná a ustavičně se na ni pracuje, tak aby byla připravena v červenci na Silk Way do Ruska.

„Rám už je připraven na lak, pomalu začínáme montovat další komponenty a elektriku. Závoďák bude mít kompletní novou sestavu vzduchu, nové laminátové komponenty, kabinu a další věci, které ale neprozradím. No prostě těšte, se na nový vůz!“ říká s úsměvem mechanik Radim zvaný Mirďa.

Czech Dakar Team