Get Adobe Flash player
Home ENDURO, CROSS COUNTRY Czech Enduro Championships

Czech Enduro Championships

GAS GAS pro Dakar

Hodnocení uživatelů: / 19
NejhoršíNejlepší 

Image Dnes přináším novinku především pro milovníky pouště a dálkových rally, španělská firma GAS GAS připravila pro letošní rok "velkého" čtyřtakta GAS GAS 515 cc, ihned po uvedení nizozemský specialista pro výrobu kitů firma Pharaon bike začala vyvíjet pouštní verzi hispánské novinky. Model bude mít označení DESERT a jistě se bude prohánět po jihoamerickém kontinentu kde se příští "DAKAR" pojede.

Celý článek...

První závod série Czech Enduro Championship

Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 

Image V sobotu a neděli 14. – 15. dubna, o tomto víkendu se uskutečnil nedaleko za českými hranicemi, v sousedním Polsku poblíž měst Zlotoryja a Nowy Kosciol první závod ze série Czech Enduro Championship – Computer system. Tentokrát se pořádající Vojenský Offroad klub, ani agentura CPA nemuseli obávat sněhových přeháněk nebo padlých stromů a tak jim zbylo více síly na zorganizování tohoto závodu.

Celý článek...

Cross country dvojic má první vítěze

Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 

Image Předposlední březnový víkend se v Offroad areálu Podbořanech uskutečnila velkolepá show. Více než dvě tisícovky diváků zde měly možnost shlédnout českou špičku motocyklového Enduro sportu. Mezi jinými zde nechyběli ani Bohuš Poslední, Josef Šíp, Karel Scheder nebo Michal Rudolf a spousta dalších. Na perfektně připravené trati tak dali po dlouhé zimní přestávce zabrat jezdci všech věkových kategorií.

Celý článek...

Česká Promoterská Agentura, o.s. vstupuje do českého Endura...

Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 
Image

Rozhodnutím Výkonného výboru Svazu Endura ze dne 22.11.2006 se Česká Promoterská Agentura, o.s. stala oficiálním promotérem Mezinárodního mistrovství a přeboru České republiky v motocyklových soutěžích Enduro a CrossCountry - vytrvalostních závodů dvoučlenných družstev. Oba tyto seriály se budou konat pod názvem Czech Enduro Championship (CEC) .

Celý článek...