Get Adobe Flash player
Home ENDURO, CROSS COUNTRY Enduro 2003

Enduro 2003

Prašný start závodu MČR a PČR tentokrát Chříči / 17. – 18. 9. 2003

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Nejslabší účast v seriálu mistrovských závodů byla k vidění ve Chříči. Těžko na sto procent říci, kde je zakopaný pes snižující se účasti jezdců. Ovšem pokud není potřebný počet jezdců ve třídě na startu není o co bojovat. Trofeje za umístění jsou jen velmi slabou záplatou za vložené investice do závodu a body za umístění v neobsazené třídě do výsledků rozhodně nepromluví.

Celý článek...

Motokrosař Jan Zaremba nejrychlejší při svém debutu v soutěžích Enduro...

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Druhý podnik MEZ MČR Enduro – Benešov (20.-21.09.2003) Zaremba (KBS ÚAMK Team Unhošť - KTM 125), který se do Benešova přijel učit soutěžácké prvky, tak aby mohl reprezentovat v Klubových barvách KBS ÚAMK Teamu Unhošť na šestidenní v Brazílii společně s Melicharem a Hrobským, předvedl svými výkony že je nejen kvalitním motokrosařem, ale i v motocyklových soutěžích může být kvalitní oporou.

Celý článek...

Mistrovský závod ve Mšeně u Mělníka / MČR a PČR...

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Celý článek (Zpráva z týmu) Další závod mezinárodního Mistrovství České republiky ve Mšeně u Mělníka se jel dnech 13. – 14. 2003. Dosud nejlépe připravenou trať si pochvalovali všichni jezdci. Mezi nimi i jezdci libereckého SP Moto Bohemia Racing teamu. Radek Pabiška (KTM), který se stal pro tento závod lídrem týmu zvládl trať po oba dny na jedničku.

Celý článek...

Závodu endurového MČR v Opařanech kraloval suverén Michalík

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Opařany (Táborsko) 25. srpna (ČTK) - V režii úřadujícího vicemistra světa Romana Michalíka se o víkendu uskutečnil v Opařanech na Táborsku úvodní díl mistrovství České republiky v enduru. Tovární jezdec značky VOR vyhrál bez problému třídu čtyřtaktních motocyklů do 450 ccm a po oba dny byl nejrychlejší i v absolutním pořadí.

Celý článek...

23.- 24.8. 2003 se pojede v Čechách první mistrovské Enduro.

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Vrcholem sezony pro kluby a týmy je pravidelně Mezinárodní mistrovství České republiky endura družstev.Poslední léta se o organizaci starají pořadatelé z jihočeských Opařan. Tak tedy v druhé polovině roku 23.- 24.8. 2003 se pojede v Čechách první klasická soutěž (Enduro) a to je trochu málo když všude ve světě se sezona blíží ke svému závěru a zraky všech soutěžáků se upírají do Brazilie kde se již za necelé tři měsíce startuje 78. Šestidenní.

Celý článek...

5. ročník Memoriálu Libora Podmola se v Benešově vydařil…

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Celý článek (Dakar.cz) Účastníci memoriálu se sjíždí do Benešova na Kavčák tradičně již v pátek. Na tomto závodišti je naprosto perfektní zázemí U Apače, kde všechny již od dveří vítá útulné prostředí s dlouhým barem. Právě zde se otvírá prostor k dlouhým diskuzím o motorkách, ježdění a jak to tak bývá i o ženách. Někteří příchozí pak diskutují nad sklenkou až do časných ranních hodin.

Celý článek...

Třetí kolo seriálu Mistrovství Evropy ENDURO 2003

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Celý článek 26.-27.07.2003 ITÁLIE - COLLALTO DI TARCENTO / Poslední dvoudenní kvalifikační soutěž letošního seriálu mistrovství Evropy se jela 26.-27.7.2003 v Italském Collalto di Tarcentu. I když se jednalo o nejvíce obsazenou soutěž (startovalo celkem 181 jezdců), z ČR se na sever Itálie nedaleko Udine vydalo pouze 14 jezdců, což je oproti úvodnímu podniku v Německu cca o polovinu méně.

Celý článek...

5. ročník Memoriálu Libora Podmola / 2.- 3. 8. 2003 Benešov

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Celý článek (Benešov) 5. ročník Memoriálu Libora Podmola se uskuteční o víkendu 2.-3.8.2003 v Benešově ve vojenském prostoru Kavčák a jeho okolí. Centrum soutěže je ve známém motoareálu "U APAČE" (Motocentrum Rudolf). Jedná se o klasickou dvoudenní motocyklovou soutěž vypsanou pro kategorie "A"-OPEN, "B"-HOBBY a "C"-do 50ccm, které se mohou zúčastnit i bezlicenční jezdci.

Celý článek...

První SLOVENSKO - ČESKÝ časopis pro příznivce endura...

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Dakar.cz / Pro všechny příznivce Endura, Cross Country a vůbec pro všechny, kteří se chtějí o tomto druhu motocyklového sportu něco dozvědět máme dobrou zprávu - časopis je již k mání v ČR, a to v redakci Dakar.cz. Tím pádem ho můžete získat buď na závodech nebo přímo v redakci.

Celý článek...

Více článků...