Get Adobe Flash player
Home DAKAR 2010 Pozdrav všem příznivcům Letra racing Teamu

Pozdrav všem příznivcům Letra racing Teamu

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Image Vážení příznivci Rallye Dakar a našeho týmu, zdravíme Vás první krátkou zprávou po dojezdu do Buenos Aires. Velký cirkus jménem Dakar se opět rozjíždí. Z celého světa se sem do Buenos Aires sjíždějí týmy, aby se po skoro tři následující týdny rvaly s nástrahami jihoamerického kontinentu.

I nás tým je už pohromadě - nejdříve tu byla početná brazilská část. BR Petrobras Lubrax team nasazuje kromě Tatry ještě osobní automobil a motorku, takže je okolo toho dost lidí, pneumatik a vůbec dalšího materiálu. Navíc protože tu jsou Brazilci na domovském kontinentu, nechybí ani jejich rodiny nebo přátelé.

Dakar2010

Česká část našeho týmu přijela nadvakrát - já jsem dorazil jiným spojem než ostatní kluci o půl dne dřív. Nicméně všichni jsme se v pořádku sešli a hned po příjezdu jsme jeli vyzvednout auta do přístavu asi 100 km odsud. Auta byla v pořádku a tak jsme se přesunuli stejně jako loni do areálu místní univerzity, abychom přeskupili potřebné věci, dořešili drobnosti a připravili se na zítřejší administrativní a technické přejímky.

Dakar2010

To je prozatím ode mne za celý tým vše - z Buenos Aires vás zdraví

Míra Martinec