Get Adobe Flash player
Home DAKAR 2009 Zapletal přivezl trofeje i světoznámý "hadr"

Zapletal přivezl trofeje i světoznámý "hadr"

Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 

Image Dnes přistáli v Praze a krátce poté se věnovali novinářům - Mirek Zapletal a Tomáš Ouředníček. Posádka speciálu Mitsubishi L200, startovního čísla 340 (kat. T1), zazářila na letošním DAKARu 2009 a pokořila i takové tovární teamy jako Mitsubishi a BMW.

Za zmínku jistě stojí, že také stájový kamion MAN dojel jako jediná česká posádka až do cíle této nejtěžší rallye světa, a tím se tedy úspěch teamu OffroadSport.cz dvojnásobí. Celou tiskovou konferenci vedl redaktor Motožurnálu a také autor knihy "30 let DAKARU" Jan Říha.

Tomáš Ouředníček překvapil, když novinářům ukázal, dnes již světoznámý, hadr, který měla posádka při jedné etapě omylem zapomenutý v sání.

Tisíce diváků aplaudovaly v Buenos Aires nejlepšímu Mitsubishi na závěrečném vyhlašování výsledků letošní Rallye DAKAR 2009. Není tajemstvím, že velké tovární teamy hledí na českou posádku OffroadSport.cz s údivem a respektem.

Miroslav Zapletal a Tomáš Ouředníček však rozhodně neusnou na vavřínech. Zejména proto, že krátce po návratu do ČR odjíždí na další závod světových cross country rallye FIA BAJA do Saudské Arábie.

Josef Melen, www.minimedia.cz