Get Adobe Flash player
Home DAKAR 2007 Zase v tempu…

Zase v tempu…

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
ImagePo úmorných dvou etapách, kdy jsme startovali až ze samého konce startovního pole jsme dnes ráno konečně opět vyráželi na trať z umístění v předchozí etapě, tedy z cca 50.místa. Dojeli jsme sice v předchozí etapě čtyřicátí, ale nyní se již startuje společně i s kamióny, které jsou schopny zasáhnout hluboko do absolutního pořadí.

Dnešní 366 km dlouhá speciálka Nema - Nema byla jednoduššího ražení, i když jak jsem již zmiňoval, tady na Dakaru není téměř nic jednoduché a David Castera (šéf trati) ji stavěl tak, že nedal posádkám opět ani metr zadarmo. Takže i když byl speciál relativně kratší, jel se téměř celou dobu v písku. Místy měkčí, místy tvrdší, ale stále to byl nepříjemný písek. Hodně se tedy prášilo a předjíždění bylo nepříjemné. Nakonec se nám to párkrát povedlo a dojeli jsme v našem standardním tempu (když nám to tedy jede:-) ) na 31. místě. V absolutním pořadí se zas tolik nezměnilo a jsme na 55. místě celkově.

Image

Když jsem psal, že trať byla jednodušší, tak jsem měl spíše na mysli navigačně. Navíc zde nebyl ani jeden úsek obávaných dun a tak dokončila většina posádek relativně v klidu a včas. Alespoň mají naši mechanici více klidu na údržbu a my na regeneraci těla a relaxaci mysli. Zítra je jen přejezd do Ayounu a závodit se začne opět až ve čtvrtek ráno. Takže s další zprávou se vám ozveme až pozítří.

Do té doby se mějte fajn, za celý OffROADSPORT CZ tým zdraví

Míla Janáček

Světlo modeluje

(Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2003)

(Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2004)

(Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2005)

(Všechny články v kategorii Euromilhões-Dakar 2006)

(Videa z Telefonica - Dakar 2003)

Hlavním partnerem portálu Dakar.cz je obchodní dům Hocker.cz

Kuchyňské dozy

Zippo zapalovače klasika on-line Karnevalové kostýmy a masky pro karneval | Svítidla a osvětlení