Get Adobe Flash player
Home CROSS COUNTRY RALLYE MS Cross Country Rallye Régis Delahaye a Alex Winocq na Africa Eco Race 2011

Régis Delahaye a Alex Winocq na Africa Eco Race 2011

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Image Jen před pár dny potvrdil svou účast na Africa Eco Race 2011 její dvojnásobný vítěz na postu navigátora Arnaud Debron. A nyní se řady úspěšných navigátorů rozrostly o čerstvého držitele Světového poháru Alexandra Winocqa.

Alexandre Winocq je již léta pravou rukou Erica Vigourouxa. Vzájemnou spolupráci letos oslavili ziskem Světového poháru pro vozy s jednou poháněnou nápravou, když o tři body porazili neúnavného propagátora třídy 2WD Jean-Louis Schlessera. Dvojnásobný vítěz Dakaru i Africa Eco Race Schlesser zatím neoznámil jméno svého navigátora. Zajímavostí je, že koncem prosince se postaví proti dvojici ko-pilotů, s nimiž získal své dvě letošní vítězství. Konstantin Žilcov bude navigovat Schlesserovu týmovou dvojku Francoise Lethiera, Arnaud Debron zas Jean-Noël Juliena

Program týmu EVR se zaměřuje na stavbu nového vozu, Alex Winocq tak mohl přijmout nabídku Régis Delahayea na účast v africkém dobrodružství. Spolu se posadí do buggy týmu MD Rallye Sport. Vozidlo s jednou poháněnou nápravou je vybaveno osmiválcem Chevrolet s výkonem 380 koňských sil. Na letošní tuniské rally s ním Régis Delahaye získal páté místo ve třídě 2WD.

Régis Delahaye se na tratích světových soutěží neobjevuje často, preferuje africké akce. Své štěstí ze začátku zkoušel v sedle motocyklu, od roku 2007 dává přednost automobilu.

madeinmotorsport