Get Adobe Flash player
Home CROSS COUNTRY RALLYE MS Cross Country Rallye Arnaud Debron a Jean-Noël Julien se balí do Afriky

Arnaud Debron a Jean-Noël Julien se balí do Afriky

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Image Konec roku Arnaud Debron stráví, podobně jako předchozí dva roky, v Africe. Opět se nechal zlákat vábením černého kontinentu, na který vyrazí ve společnosti Jean-Noël Juliena. Spolu budou tvořit jednu z posádek soutěže Africa Eco Race 2011.

Pro Arnauda Debrona to bude třetí start na této rally. První dva ročníky strávil po boku Jean-Louis Schlessera a dvakrát triumfovali. Za vítězstvím míří i tentokrát, ví však že to nebude lehké. "Máme před sebou krásnou soutěž, pochybuji že někdo ze startujících bude zklamaný. René Metge nachystal trasu, jakou umí připravit jen on, všechny podrobnosti však drží v tajnosti až do okamžiku startu."

Arnaud Debron se netají svou láskou k Africe. "Původně jsem plánoval startovat na motocyklu, můj názor se však pomalu měnil. Podstatně více pohodlí si užiju v kokpitu Renaultu Megan, který bude pilotovat Jean-Noël."

Jean-Noël Julien se za poslední rok na soutěžích neobjevoval z pracovních důvodů - je majitel pekárny. Třetí místo z marocké rally 2009 je dobrým základem pro další africký úspěch.

autosportfoto