Get Adobe Flash player
Home

V Mohelnických lomech se chystá Extrem Truck Trial Show

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 
Celý článek Závodiště Mohelnické lomy u Mohelnice na Moravě se opět připravuje na jednu z největších akcí tohoto roku v Čechách. Po dvou úspěšných závodech mistrovství Evropy v truck-trialu přišla ředitelka těchto klání Zuzana Boučková s novým projektem: Extrem Truck Trial Show. „ Letos nebyla licence na ME přidělena do Čech, a tak jsme se rozhodli zorganizovat volný mezinárodní závod stejné úrovně bez německého vedení. Sami budeme moci připravit jezdcům sekce, které se zařadí mezi nejnáročnější v Evropě.“-Vysvětlila Boučková.

Fotogalerie

Velkolepé klání největších závodních vozů s abnormálně náročným terénem bude v Mohelnici u Olomouce odstartováno v sobotu 17.května. Skončí slavnostním předáním nejen pohárů , ale především i sedmi živých vepříků vítězům sedmi truck-trialových kategorií v neděli večer. Do Mohelnice přijede změřit síly přibližně třicítka nejúspěšnějších truck-trialových posádek z Čech a další desítka ze zahraničí. Těšit se můžete na pověstné Tatry 805 i Tatry 813. Chybět nebudou Ify, Mercedesy a Iveca. S Avii T31 se chystají na Extrem Truck trial show trojnásobní mistři České republiky Bohumír Čáp a Radovan Švanda.

Fotogalerie

„ Říká se, že sekce při tomto závodě projedou bez chyby jen ti nejlepší, tak u toho musíme být. Start v Mohelnici bereme jako perfektní přípravu pro nadcházející závod mistrovství Evropy na Sardinii,“- říká Čáp. V kategorii prototypů přijede ukázat své umění vůz, který s obměněnými posádkami vyhrál už pět titulů mistra Evropy: Škoda –Liaz se speciálním krabím chodem. „Myslím, že nejvíce překvapí nový prototyp Pinocchio, jehož základ nápravy a část rámu pochází z Mercedesu-Unimogu , navíc je doplněný komponenty, které se používají v leteckém průmyslu. Manželé Hubení, kteří trial vymysleli a zároveň tvoří jeho posádku, patří mezi pravidelné vítěze českého poháru,“- tipuje Boučková. Věční konstruktéři Libor Kopeček a David Šindelář v rychlosti za tři odpoledne a jednu sobotu postavili vůz z darované V3S-ky. Určitě ale vědí, co dělají, protože už dvakrát vyhráli titul Mistra České republiky. Součástí mnohabodového doprovodného programu jsou předváděcí jízdy vítěze Rallye Telefonica- Dakar v kategorii čtyřkolek Josefa Macháčka, člen Letka Racing Teamu Tomáš Tomeček přijede předvést dakarovou Tatru, se kterou letos vybojoval stříbrné místo. Motokrosový reprezentant Bohuslav Svatoš předvede nejvyšší skok na své motokrosové Hondě. Další informace najdete na: (Extrem Truck Trial Show)

(Všechny články v kategorii Telefonica-Dakar 2003) (Videa z Telefonica - Dakar 2003) Hlavním partnerem portálu Dakar.cz je internetový obchodní dům Hocker

Zahradní osvětlení|Benzínové zapalovače| Kuřácké potřeby|Ocelové šperky|Luxusní dárky|Zapalovače Zippo, Zippo online|Katnevalové masky a kostýmy|Svítidla Cucina VO|Svítidla a osvětlení online|Marathon Paříž-Dakar

Kuchyňská svítidla Cucina...

Zapalovače Zippo Zippo zapalovače klasika on-line Karnevalové kostýmy a masky pro karneval | Svítidla a osvětlení