Get Adobe Flash player
Home DAKAR 2009 MS RALLYTRUCK odstupuje

MS RALLYTRUCK odstupuje

Hodnocení uživatelů: / 15
NejhoršíNejlepší 

Image MS RALLYTRUCK odstupuje z celkového 7. místa ze závodu pro technickou poruchu. Po včerejších zmatcích pořadatelů , byl také náš tým nucen se z nepochopitelných důvodů rozdělit. Mechanici odjeli na úplně opačnou stranu než závodní vozy.

"Večer jem se přesunuli do bivaku, ale veděli jsme, že bez náhradních dílů a našich skvělých mechaniků je pro nás závod téměř ztracený. Snažili jsme se dovolat , ale v těchto končinách ani satelitní telefony snad nefungují. Pokoušeli jsme se do rána svépomocí opravit co jsme mohli, ale nedokázali jsme to. Proto jsme nuceni odstoupit ze závodů pro absolutně nefunkční přední nápravu a je pro nás lepší auto odtáhnout od startu, skončit na sedmém místě než tady ztratit další měsíc vykopáváním auta nahoře v dunách z písku a skončit poslední ."

Tým MS RALLYTRUCK tímto odstupuje ze závodu DAKAR 2009, ze 7. místa v celkovém pořadí. Tato pozice řadí olomoucký tým mezi světovou špičku a doufáme , že příští rok se s nimi popere o vítězné pozice.

Ještě jednou děkujeme všem za podporu a zachovejte nám přízeňi také průběhu roku , kdy budeme absolvovat různé akce a závody i po ČR. Třeba budeme mít tu čest se s Vámi potkat někde na trialových nebo jiných závodech.

Za tým MS RALLYTRUCK se loučí.
Marek Spáčil, Zdeněk Kubeša, Jarda Lamač a doprovod